Aksialdelt avløpspumpe
Hode(H): 10-260m
Trykk: 0,1 MPa-2,6 MPa (1Bar-26Bar)
Kaliber: Mindre enn eller lik 1200 mm
Effekt: 11-2240kw
Middels temperatur: -20 grader -150 grader (-4 grader F-482 grader F) (over 80 grader, vennligst spesifiser)
Materiale: Støpejern/duktiljern/støpestål/rustfritt stål, etc
Beskrivelse
Tekniske parametere
Aksialdelt avløpspumpe

En kloakkaksial pumpe med delt hus er en sentrifugalpumpe som brukes til behandling av avløpsvann, i stand til å håndtere store mengder kloakk og væsker som inneholder faste stoffer. Pumpen er vanligvis laget av slitesterke materialer som støpejern eller rustfritt stål for å motstå den korrosive og slitende naturen til kloakk og annet avløpsvann. Den er ideell for bruk i kloakkrenseanlegg, industrianlegg og kommunale vannbehandlingsanlegg.
Produktparameter
| Tilpasset støtte | OEM, ODM, OBM |
| Strømkilde | Elektrisk motor |
| Merkenavn | HNYB |
| Struktur | Ett-trinns pumpe |
| Søknad | Drikkevannsbehandling, Mat- og drikkeindustri, Industrianlegg, Vanning og landbruk, Gruvedrift, |
| Opprinnelsessted | Henan, Kina |
| Makt | 11-2240kw |
| Uttak størrelse | Mindre enn eller lik 1200 mm |
| Strømme | 50-18000m³/ H |
| Hode | 10-260m |
| Materiale |
Støpejern/duktiljern/støpestål/rustfritt stål |
Produktvideo
Materiale av strømningspassasjekomponenter
| Anbefalt materialkonfigurasjon | |||||
| Punkt | Rent vann | Drikk vann | Kloakkvann | Varmt vann | Sjøvann |
| Etui og deksel | Grått jern (HT250) | S.S304 | Duktilt jern (QT500) | Støpt stål | Tosidig SS 2205 |
| Impeller | Grått jern (HT250) | S.S304 | Duktilt jern (QT500) | 2Cr13 | Tosidig SS 2205 |
| Iført ring | Grått jern (HT250) | S.S304 | Duktilt jern (QT500) | 2Cr13 | Tosidig SS 2205 |
| Aksel | C.S 45 | S.S420 | 40 Cr | 40 Cr | Tosidig SS 2205 |
| Skafthylse | C.S 45 | S.S304 | S.S304 | S.S304 | Tosidig SS 2205 |
| Merknader: En detaljert materialliste vil bli gitt i henhold til væsken og forholdene på stedet | |||||
Produktfunksjoner
- Pumpen bruker en horisontal eller vertikal delt-akse dobbel-husdesign med karbid- eller gummifôr for slitasje- og korrosjonsmotstand og høy pålitelighet.
- Høy-effektive karbidlegeringer gir lav NPSH.
- For å møte ulike driftsforhold har lagerkomponentene en enkel struktur og en høy-last-lagerdesign, og legeringslagrene er fettsmurte-.
- Justerbar klaring mellom beskyttelsesplaten og pumpehjulet sikrer effektiv pumpedrift.
- Forseglingsmetoder inkluderer pakningstetninger, impellertetninger og mekaniske patrontetninger for å imøtekomme ulike driftsforhold.
- Pumpen og drivenheten kan konfigureres med direktedrift, trekantdrev, hydraulisk drivkobling eller reduksjonsdrift.
- Utløpsretningen kan roteres 8 grader for å imøtekomme ulike installasjonsforhold på-stedet.
- Flere enheter kan kobles i serie for å møte langdistansetransportkrav.

Produktsertifisering

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE produktsertifisering

EAC-produktsertifisering

Verifisert leverandør
Adressen vår
Zhaogang industripark, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kina
WhatsApp-nummer
+86 158 3619 1545
E-post
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. HVA ER DIN MOQ?
02. HVA ER DINE BETALINGSVILKÅR?
03. HVILKE SERTIFIKAT HAR DU?
04. ER DU ET PRODUKSJONS- ELLER HANDELSSELSKAP?
05. KAN DU GJØRE OEM-MERKE?
06. HVA ER LEVERINGSTIDEN?
Populære tags: kloakk aksialt delt pumpe, Kina kloakk aksialt delt pumpe produsenter
Produktparametere
| Flyt(Q): | 50-18000m³/ H |
| Hode(H): | 10-260m |
| Trykk: | 0,1 MPa-2,6 MPa (1Bar-26Bar) |
| Kaliber: | Mindre enn eller lik 1200 mm |
| Makt: | 11-2240kw |
| Middels temperatur: | -20 grader -150 grader (-4 grader F-482 grader F) (over 80 grader, vennligst spesifiser) |
| Materiale: | Støpejern/duktiljern/støpestål/rustfritt stål o.l |
| Søknadsomfang: | S-type dobbel sugedelt sentrifugalpumpe er en horisontal enpolet dobbelsug horisontal delt sentrifugalpumpe utviklet av vår fabrikk. Det er et effektivt og energibesparende-produkt som er egnet for industrielle og urbane vannforsynings- og avløpspumper. Den kan brukes som en drenerings- eller vannforsyningspumpe for fabrikker, byer, kraftstasjoner, vannforsyning, petroleum, ingeniørfag og andre industrier. Den kan også brukes til landbruksvanning og andre næringer. |
Neste
Aksialdelt vanningspumpeSende bookingforespørsel










