Aksialdelt vanningspumpe
Hode(H): 10-260m
Trykk: 0,1 MPa-2,6 MPa (1Bar-26Bar)
Kaliber: Mindre enn eller lik 1200 mm
Effekt: 11-2240kw
Middels temperatur: -20 grader -150 grader (-4 grader F-482 grader F) (over 80 grader, vennligst spesifiser)
Materiale: Støpejern/duktiljern/støpestål/rustfritt stål, etc
Beskrivelse
Tekniske parametere
Produktbeskrivelse

Aksialdelt vanningspumpe er en type sentrifugalpumpe. Pumpehuset har en aksial delt design, som er rask og enkel å vedlikeholde. Det er mange modeller å velge mellom, og spekteret av flyt og hode er også stort. Hodet på vanningspumpen er vanligvis innenfor 30 meter. I spesielle tilfeller kan en pumpe med en fallhøyde på mer enn 100 meter velges. Vannproduksjonen avhenger av jordbruksarealet, jordforhold, klimaforhold, osv. Kundene må bestemme vannbehovet per time basert på faktiske arbeidsforhold. Det er den mest brukte pumpen i landbruksproduksjon.
Produktparameter
| Tilpasset støtte | OEM, ODM, OBM |
| Strømkilde | Dieselmotor eller elektrisk motor |
| Merkenavn | HNYB |
| Struktur | Enkeltrinns pumpe |
| Søknad | Drikkevannsbehandling, Mat- og drikkeindustri, Industrianlegg, Vanning og landbruk, Gruvedrift, |
| Opprinnelsessted | Henan, Kina |
| Makt | 11-2240kw |
| Uttak størrelse | Mindre enn eller lik 1200 mm |
| Strømme | 50-18000m³/ H |
| Hode | 10-260m |
| Materiale |
Støpejern/duktiljern/støpestål/rustfritt stål |
Produktvideo
Strukturelle funksjoner

| 1. Pumpehus | 2. Pumpedeksel | 3. Impeller | 4. Skaft | 5. Dobbel sugetetningsring | 6. Skafthylse | 7. Påfyllingspose | 8. Fyllstoff | 9. Pakningsring | 10. Vanntetningsrør | 11. Pakkekjertel |
| 12. Akselhylsemutter | 13. Festeskruer | 14. Lagerkropp | 15. Lagerkroppskjertel | 16. Radialkulelager med én rad | 17. Rund mutter | 18. Lagerkomponenter | 19. Lagerholder | 20. Lagerendedeksel | 21. Nøkkel | 22. Tappbolter |
Produktfunksjoner
Energisparing og forbruksreduksjon:Den hydrauliske utformingen av selve vannpumpen er avansert og moden. Myk start, variabel frekvens start og andre metoder legges til den tradisjonelle direktestartmetoden for å sikre energisparing og beskyttelse av enheten; hastigheten justeres med myk tilkobling for å oppnå maksimal utnyttelse og arbeidseffekt.
Enkelt vedlikehold:Pumpedekselet til vanningspumpen er festet til pumpekroppen med bolter og koniske posisjonsskruer, noe som er praktisk for å åpne og kontrollere de interne komponentene til vannpumpen. Det er ikke nødvendig å demontere innløps- og utløpsrørene og motorene, noe som er ekstremt praktisk for vedlikehold.
Bredt bruksområde:Den kan transportere alt rent vann, flytende-som vann og gjørmete vann, og er mye brukt i fabrikker, gruver, urbane vannforsyninger, kraftstasjoner, store-vannvernprosjekter, vanning og drenering av jordbruksland, etc.

Produktsertifisering

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE produktsertifisering

EAC-produktsertifisering

Verifisert leverandør
Adressen vår
Zhaogang industripark, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kina
WhatsApp-nummer
+86 158 3619 1545
E-post
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. HVA ER DIN MOQ?
02. HVA ER DINE BETALINGSVILKÅR?
03. HVILKE SERTIFIKAT HAR DU?
04. ER DU ET PRODUKSJONS- ELLER HANDELSSELSKAP?
05. KAN DU GJØRE OEM-MERKE?
06. HVA ER LEVERINGSTIDEN?
Populære tags: vanning aksialt delt pumpe, Kina vanning aksialt delt pumpe produsenter
Produktparametere
| Flyt(Q): | 50-18000m³/ H |
| Hode(H): | 10-260m |
| Trykk: | 0,1 MPa-2,6 MPa (1Bar-26Bar) |
| Kaliber: | Mindre enn eller lik 1200 mm |
| Makt: | 11-2240kw |
| Middels temperatur: | -20 grader -150 grader (-4 grader F-482 grader F) (over 80 grader, vennligst spesifiser) |
| Materiale: | Støpejern/duktiljern/støpestål/rustfritt stål o.l |
| Søknadsomfang: | S-type dobbel sugedelt sentrifugalpumpe er en horisontal enpolet dobbelsug horisontal delt sentrifugalpumpe utviklet av vår fabrikk. Det er et effektivt og energibesparende-produkt som er egnet for industrielle og urbane vannforsynings- og avløpspumper. Den kan brukes som en drenerings- eller vannforsyningspumpe for fabrikker, byer, kraftstasjoner, vannforsyning, petroleum, ingeniørfag og andre industrier. Den kan også brukes til landbruksvanning og andre næringer. |
Et par
Aksialdelt avløpspumpeSende bookingforespørsel











