dobbel sugehjul sentrifugalpumpe
Hode(H): 10-260m
Trykk: 0,1 MPa-2,6 MPa (1Bar-26Bar)
Kaliber: Mindre enn eller lik 1200 mm
Effekt: 11-2240kw
Middels temperatur: -20 grader -150 grader (-4 grader F-482 grader F) (over 80 grader, vennligst spesifiser)
Materiale: Støpejern/duktiljern/støpestål/rustfritt stål, etc
Beskrivelse
Tekniske parametere
Produktbeskrivelse

Hovedfunksjonen til sentrifugalpumpe med dobbel sugehjul er å transportere medium med stor strømningshastighet, for eksempel rent vann eller andre væsker med fysiske og kjemiske egenskaper som ligner på vann. På grunn av sin unike strukturelle design, kan denne pumpen effektivt forbedre strømningshastigheten og effektiviteten til pumpen samtidig som den reduserer energiforbruket. Den er egnet for vannforsyning og drenering i fabrikker, gruver, byer, kraftstasjoner, jordbruksland vanning og drenering, og ulike vannsparingsprosjekter.
Produktparameter
| Tilpasset støtte | OEM, ODM, OBM |
| Strømkilde | elektrisk motor |
| Merkenavn | HNYB |
| Struktur | Ett-trinns pumpe |
| Søknad | Drikkevannsbehandling, Mat- og drikkeindustri, Industrianlegg, Vanning og landbruk, Gruvedrift, |
| Opprinnelsessted | Henan, Kina |
| Makt | 11-2240kw |
| Uttak størrelse | Mindre enn eller lik 1200 mm |
| Strømme | 50-18000m³/ H |
| Hode | 10-260m |
| Materiale |
Støpejern/duktiljern/støpestål/rustfritt stål |
Produktvideo
Strukturelle funksjoner

Produktfunksjoner
Sentrifugalpumper med doble-sugehjul har egenskapene høy effektivitet, energisparing, stabil drift, sikkerhet og pålitelighet. Dobbel-sugedesign betyr at impelleren har to sugeporter, begge plassert under pumpeaksen, vanligvis i horisontal retning og vinkelrett på aksen. Denne utformingen lar mediet komme inn fra begge sider av pumpen samtidig, noe som øker strømningshastigheten og aksialkraften til pumpen, noe som gjør at pumpen går jevnere, og er egnet for anledninger med store strømningskrav.

Produktsertifisering

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE produktsertifisering

EAC-produktsertifisering

Verifisert leverandør
Adressen vår
Zhaogang industripark, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kina
WhatsApp-nummer
+86 158 3619 1545
E-post
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. HVA ER DIN MOQ?
02. HVA ER DINE BETALINGSVILKÅR?
03. HVILKE SERTIFIKAT HAR DU?
04. ER DU ET PRODUKSJONS- ELLER HANDELSSELSKAP?
05. KAN DU GJØRE OEM-MERKE?
06. HVA ER LEVERINGSTIDEN?
Populære tags: dobbel sugehjul sentrifugalpumpe, Kina dobbel sugehjul sentrifugalpumpe produsenter
Produktparametere
| Flyt(Q): | 50-18000m³/ H |
| Hode(H): | 10-260m |
| Trykk: | 0,1 MPa-2,6 MPa (1Bar-26Bar) |
| Kaliber: | Mindre enn eller lik 1200 mm |
| Makt: | 11-2240kw |
| Middels temperatur: | -20 grader -150 grader (-4 grader F-482 grader F) (over 80 grader, vennligst spesifiser) |
| Materiale: | Støpejern/duktiljern/støpestål/rustfritt stål o.l |
| Søknadsomfang: | S-type dobbel sugedelt sentrifugalpumpe er en horisontal enpolet dobbelsug horisontal delt sentrifugalpumpe utviklet av vår fabrikk. Det er et effektivt og energibesparende-produkt som er egnet for industrielle og urbane vannforsynings- og avløpspumper. Den kan brukes som en drenerings- eller vannforsyningspumpe for fabrikker, byer, kraftstasjoner, vannforsyning, petroleum, ingeniørfag og andre industrier. Den kan også brukes til landbruksvanning og andre næringer. |
Sende bookingforespørsel










