Beskrivelse
Tekniske parametere
Vertikal flertrinns impeller nedsenket pumpe
Vertikal flertrinns nedsenkbar impellerpumpe er en høyeffektiv vannpumpe som er i stand til å pumpe væske fra bunnen inn i lager- eller forsyningsutstyr. Den tar i bruk flertrinns impellerteknologi og har fordelene med høyt vanntrykk, stor vanneffekt og høy effektivitet. Vertikal flertrinns sentrifugalpumpe egnet for trykksetting eller sirkulering av kaldt eller varmt vann eller lignende væsker i høyhus, dype gruver, brannslokkingsanlegg mv.
Produktparameter
| Tilpasset støtte | OEM, ODM, OBM |
| Strømkilde | Elektrisk |
| Merkenavn | HNYB |
| Struktur | Elektrisk vannpumpe |
| Søknad | Industrielle kjeler, industrielle verktøy, vanning og landbruk, gruveindustri, råvanninntak |
| Opprinnelsessted | Henan, Kina |
| Makt | 1.1-132kw |
| Uttak størrelse | Mindre enn eller lik 150 mm |
| Strømme | 1.4-160m³/ H |
| Hode | 1-160m |
| Materiale | Støpejern/duktiljern/støpestål/rustfritt stål |
Produktvideo
Produktfunksjoner
Vertikal flertrinns impeller nedsenket pumpe vedtar vertikal segmentert struktur, som gjør det mulig for flertrinns vertikal sentrifugalpumpe å fungere trygt og stabilt, med lang levetid, lite fotavtrykk og praktisk vedlikehold. Vertikal flertrinns impeller nedsenket pumpe vedtar høy effektivitet og energibesparende utmerket hydraulisk modell, med høy effektivitet og bredt ytelsesområde, som bedre kan møte brukernes krav.
01
Høy effektivitet og energisparing
Ved å følge spesialisert produksjon har vi unike metoder for valg av produktmodeller, formfremstilling og støpeprosessen av hydrauliske komponenter.
02
Avansert prosessutstyr
For å sikre monteringsytelsen til produktene importerte selskapet vårt avansert utstyr for rengjøring av deler fra utlandet, og hver del ble nøye dekanert før den endelige monteringen.
03
Unik struktur
Installer en O-formet tetningsring på motflaten til balanseringen og pumpen for å hindre høytrykksvann i å komme inn i balansekammeret, redusere slitasje på balanseplaten og forlenge produktets levetid.
04
Rimelig utvalg av materialer
Materialet til balanseplaten og balanseringen kan være laget av overflatekarbid, legert stål eller QT600Mn, legert duktilt støpejern i henhold til forskjellige brukerbehov.
Selskapets fordel
30 års forskning og utvikling av flertrinns pumpeprodusent
Lyd produksjonsprosess
Selskapet har sterk styrke, avansert produksjonsutstyr, perfekte deteksjonsmidler og en gruppe av høykvalitetstalenter. Vi produserer et bredt spekter av produkter med komplette spesifikasjoner.
Betjene brukere bredt
Den er mye brukt i kull, gruvedrift, petroleum, kjemisk industri. tekstil, bykonstruksjon, papirproduksjon, metallurgi, landbruksvanning og andre industrier
Komplett kvalitetsstyringssystem
Selskapet fortsetter å gå fremover. innoverer og utvikler seg, har dannet et komplett sett med kvalitetsstyringssystem i langsiktig praksis, og er utstyrt med teknisk kompetent installasjons- og ettersalgsserviceteam for å lindre bekymringene dine.
Sterk produksjonskapasitet
For tiden produserer selskapet 26 serier, 280 varianter og mer enn 900 spesifikasjoner av pumpeprodukter.
Sertifiseringer
Lag en omfattende løsning for effektiv håndtering av menneskelig tyveri

produktsertifisering

produktsertifisering

produktsertifisering

Verifisert leverandør

Verifisert leverandør

Verifisert leverandør
FAQ
Q: HVA ER MOQ DIN?
Spørsmål: HVA ER PRISEN PÅ PRODUKTET?
Spørsmål: HVA ER DINE BETALINGSVILKÅR?
Spørsmål: HVILKE SERTIFIKAT HAR DU?
Spørsmål: HVORDAN MED GARANTIEN?
Spørsmål: KAN DU GJØRE OEM-MERKE?
Q: HVA ER LEVERINGSTID?
Spørsmål: ER DU ET PRODUKSJONS- ELLER HANDELSSELSKAP?
Spørsmål: HVORDAN BYTTE DELER?
Q: KVALITET PÅLITELIG?
Q: HVORDAN KJØPER DU VÅRE PUMPER?
Spørsmål: KAN VI BESØKE FABRIKEN FOR Å LÆRE OM PRODUKSJONSPROSESSEN?
Spørsmål: HVILKE LAND HAR DU KUNDER I VERDEN?
Populære tags: vertikal flertrinns impeller nedsenket pumpe, Kina vertikal flertrinns impeller nedsenket pumpe produsenter
Produktparametere
| Flow (Q) | 1.4~160m³/h |
| Hode(H) | 1~160m |
| Makt | 1,1~132kw |
| Uttak størrelse | Mindre enn eller lik 150 mm |
| Middels temperatur | -20 grader ~120 grader (forklaring kreves når over 80 grader) |
| Materiale | støpejern/duktiljern/støpestål/rustfritt stål o.l. |
| Søknad | Egnet for trykksetting eller sirkulasjon av varmt og kaldt vann eller lignende væsker i høyhus, dype gruver, brannslokkingsanlegg, etc. |
Neste
neiSende bookingforespørsel













