Beskrivelse
Tekniske parametere
Dypbrønn nedsenkbar vannpumpe
HNYB dypbrønn nedsenkbar pumpe er et pumpeutstyr spesielt brukt til å løfte vann i dype brønner. Den er vanligvis installert i bunnen av en brønn og drives av en elektrisk motor for å pumpe grunnvann til overflaten for vanning, urban vannforsyning og andre formål. Nedsenkbare pumper med dype brønner har vanntette tetninger og korrosjonsbestandige design for å tilpasse seg undervannsmiljøet og kan effektivt forbedre underjordiske vannkilder. Mye brukt i landbruk, urbane og industrielle felt.
Produktparameter
Høyvolums dieselvannpumper
| Tilpasset støtte | OEM, ODM, OBM |
| Strømkilde | Elektrisk |
| Merkenavn | HNYB |
| Struktur | Elektrisk vannpumpe |
| Søknad | Industrielle kjeler, industrielle verktøy, vanning og landbruk, gruveindustri, råvanninntak |
| Opprinnelsessted | Henan, Kina |
| Makt | 3-360kw |
| Uttak størrelse | Mindre enn eller lik 600 mm |
| Strømme | 5-750m³/ H |
| Hode | 25-1000m |
| Materiale | Støpejern/duktiljern/støpestål/rustfritt stål |
Produktfunksjoner
Vårt firma er en profesjonell produsent som spesialiserer seg på produksjon. Det er den største flertrinns pumpeprodusenten i Sentral- og Sør-Kina. Den har mer enn 30 års produksjonshistorie, produktserien har komplette spesifikasjoner og et bredt spekter av bruksområder.
01
Høy effektivitet og energisparing
Ved å følge spesialisert produksjon har vi unike metoder for valg av produktmodeller, formfremstilling og støpeprosessen av hydrauliske komponenter.
02
Avansert prosessutstyr
For å sikre monteringsytelsen til produktene importerte selskapet vårt avansert utstyr for rengjøring av deler fra utlandet, og hver del ble nøye dekanert før den endelige monteringen.
03
Unik struktur
Installer en O-formet tetningsring på motflaten til balanseringen og pumpen for å hindre høytrykksvann i å komme inn i balansekammeret, redusere slitasje på balanseplaten og forlenge produktets levetid.
04
Rimelig utvalg av materialer
Materialet til balanseplaten og balanseringen kan være laget av overflatekarbid, legert stål eller QT600Mn, legert duktilt støpejern i henhold til forskjellige brukerbehov.
Selskapets fordel
30 års forskning og utvikling av flertrinns pumpeprodusent
Lyd produksjonsprosess
Selskapet har sterk styrke, avansert produksjonsutstyr, perfekte deteksjonsmidler og en gruppe av høykvalitetstalenter. Vi produserer et bredt spekter av produkter med komplette spesifikasjoner.
Betjene brukere bredt
Den er mye brukt i kull, gruvedrift, petroleum, kjemisk industri. tekstil, bykonstruksjon, papirproduksjon, metallurgi, landbruksvanning og andre industrier
Komplett kvalitetsstyringssystem
Selskapet fortsetter å smi fremover. nyskapende og utviklende, har dannet et komplett sett med kvalitetsstyringssystem i langsiktig praksis, og er utstyrt med teknisk kompetent installasjons- og ettersalgsserviceteam for å lindre bekymringene dine.
Sterk produksjonskapasitet
For tiden produserer selskapet 26 serier, 280 varianter og mer enn 900 spesifikasjoner av pumpeprodukter.
FAQ
Q: HVA ER MOQ DIN?
Spørsmål: HVA ER DINE BETALINGSVILKÅR?
Spørsmål: HVILKE SERTIFIKAT HAR DU?
Spørsmål: HVORDAN MED GARANTIEN?
Spørsmål: KAN DU GJØRE OEM-MERKE?
Q: HVA ER LEVERINGSTID?
Spørsmål: ER DU ET PRODUKSJONS- ELLER HANDELSSELSKAP?
Spørsmål: HVORDAN BYTTE DELER?
Q: KVALITET PÅLITELIG?
Q: HVORDAN KJØPER DU VÅRE PUMPER?
Spørsmål: KAN VI BESØKE FABRIKEN FOR Å LÆRE OM PRODUKSJONSPROSESSEN?
Spørsmål: HVILKE LAND HAR DU KUNDER I VERDEN?
Populære tags: dyp brønn nedsenkbar vannpumpe, Kina dyp brønn nedsenkbar vannpumpe produsenter
Produktparametere
| Strømningshastighet (Q): | 5~750m³/h |
| Hode(H): | 25~1000m |
| Trykk: | 0.25MPa~10MPa(2.5Bar~100Bar) |
| Makt: | 3~360kw |
| Væsketemperatur: | 0 grader ~120 grader (32 grader F~248 grader F) |
| Materiale: | Støpejern/seigjern/støpestål/rustfritt stål, etc |
| Søknad: | Egnet for underjordisk vanninntak, jordbruksland vanning, by-, industri- og gruvebedrifter for vannforsyning og avløpsprosjekter, geotermisk utvikling og utnyttelse, vinteroppvarmingsprosjekter, etc. |
Et par
Dypbrønns sugepumpeSende bookingforespørsel














