Beskrivelse
Tekniske parametere
Vertikal nedsenkbar sentrifugalpumpe

Vertikale nedsenkbare sentrifugalpumper tilbyr utmerket flytytelsesstatistikk og drives av direkte-drevne motorer. De er også egnet for sterkt etsende medier som syrer og alkaloider. De er spesielt godt-egnet for rask overføring av kjemikalier ved tømming av tanker eller beholdere. Den primære applikasjonen for vertikale nedsenkbare sentrifugalpumper er fast installasjon, hvor pumpesøylen er nedsenket direkte i tanken. Den nedsenkede arbeidsseksjonen er nedsenket i væsken, og undervannsstruping og trykkavlastning sørger for at akseltetningen ikke er i kontakt med væsken. Deres unike design eliminerer behovet for interne mekaniske tetninger og er -fri for lekkasjer. De tilbyr fordeler som lite fotavtrykk, pålitelig drift, enkelt vedlikehold, sterk korrosjonsbestandighet og pålitelig drift.
Produktparameter
| Tilpasset støtte | OEM, ODM, OBM |
| Strømkilde | Elektrisk |
| Merkenavn | HNYB |
| Struktur | Elektrisk vannpumpe |
| Søknad | Industrielle kjeler, industrielle verktøy, vanning og landbruk, gruveindustri, råvanninntak |
| Opprinnelsessted | Henan, Kina |
| Makt | 1,5-55kw |
| Uttak størrelse | Mindre enn eller lik 200 mm |
| Strømme | 3-200m³/ H |
| Hode | 10-45m |
| Materiale | Støpejern/duktiljern/støpestål/rustfritt stål |
Produktvideo
Strukturdiagram

Produktfunksjoner
Svært varme- og kjemikaliebestandig-.
Robust konstruksjon sikrer kontinuerlig bruk.
Sveisefri-konstruksjon sikrer pålitelig drift.
Fungerer selv med ekstremt skitne væsker eller medier som inneholder fine faste partikler.
Komponenter som eksosflensen er i samsvar med EN 1092-2 / PN 16, noe som sikrer kompatibilitet med standard rørsystemer.
Den forseglingsfrie-designen forenkler systemet og reduserer risikoen for lekkasjer.

Produktsertifisering

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE produktsertifisering

EAC-produktsertifisering

Verifisert leverandør
Adressen vår
Zhaogang industripark, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kina
WhatsApp-nummer
+86 158 3619 1545
E-post
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. HVA ER DIN MOQ?
02. HVA ER DINE BETALINGSVILKÅR?
03. HVILKE SERTIFIKAT HAR DU?
04. ER DU ET PRODUKSJONS- ELLER HANDELSSELSKAP?
05. KAN DU GJØRE OEM-MERKE?
06. HVA ER LEVERINGSTIDEN?
Populære tags: vertikal nedsenkbar sentrifugalpumpe, Kina vertikal nedsenkbar sentrifugalpumpe produsenter
Produktparametere
| Strømningshastighet (Q): | 3~200m³/h |
| Hode(H): | 10~45m |
| Trykk: | 0,1 MPa~0,45 MPa(1Bar~4,5Bar) |
| Makt: | 1,5~55kw |
| Væsketemperatur: | -20 grader ~260 grader (-4 grader F~500 grader F) |
| Materiale: | Duktilt jern/støpestål/slitasjebestandig-metall/gummi/rustfritt stål osv. |
|
Søknader: |
Kommunal vannforsyning og distribusjon Avløpsrenseanlegg Industrielle prosesser (kjemiske, petrokjemiske, etc.) Kjølesystemer Vannsirkulasjon i kraftverk |
Sende bookingforespørsel










