Sentrifugal vertikal flertrinnspumpe
Beskrivelse
Tekniske parametere
Produktbeskrivelse

En vertikal sentrifugal flertrinnspumpe er en motor-drevet pumpe med impellere plassert i vertikal orientering. Den vertikale utformingen minimerer plassbehovet, mens flertrinnskonfigurasjonen gir høyere trykk og større effektivitet. Disse pumpene har slitesterk konstruksjon og korrosjons-bestandige materialer for å gi langvarig-ytelse og kan håndtere et bredt spekter av væsker og temperaturer. Det er ofte brukt i applikasjoner med høyt-trykk og høyt-volum væskeoverføring i industrier som kjemisk, vannbehandling og olje og gass.
Produktparameter
| Tilpasset støtte | OEM, ODM, OBM |
| Strømkilde | Elektrisk |
| Merkenavn | HNYB |
| Struktur | Flertrinns pumpe |
| Søknad | Industrielle kjeler, industrielle verktøy, vanning og landbruk, gruveindustri, råvanninntak |
| Opprinnelsessted | Henan, Kina |
| Makt | 1,1~132kw |
| Kaliber: | Mindre enn eller lik 150 mm |
| Strømme | 1.4~160m³/h |
| Hode | 10~160m |
| Materiale | Støpejern/duktiljern/støpestål/rustfritt stål |
Produktvideo
Strukturelle funksjoner

søknad
Kjølevannssystem
Vannforsyning: vannforsyning i vannanlegg,-høyhusforsterkningssystem og forsterkning av hovedrørledningen.
Industriell væsketransport: kjelematevann, industriell rensevannsbehandling og svømmebasseng.
Klimaanlegg
Landbruksvanning: sprinklervanning, dryppvanning, mat- og drikkevareindustri
Brannsikringssystem

Produktsertifisering

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE produktsertifisering

EAC-produktsertifisering

Verifisert leverandør
Adressen vår
Zhaogang industripark, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kina
WhatsApp-nummer
+86 158 3619 1545
E-post
sales@hnybpumps.com

Populære tags: sentrifugal vertikal flertrinns pumpe, Kina sentrifugal vertikal flertrinns pumpe produsenter
Produktparametere
| Strømningshastighet (Q): | 1.4~160m³/h |
| Hode(H): | 10~160m |
| Trykk: | 0,1 MPa~1,6 MPa(1Bar~16Bar) |
| Makt: | 1,1~132kw |
| Væsketemperatur: | -20 grader ~150 grader (-4 grader F-302 grader F) |
| Materiale: | Støpejern/seigjern/støpestål/rustfritt stål, etc |
| Søknad: | Egnet for trykksetting eller sirkulasjon av kaldt og varmt vann i-høyhus, dype gruver, brannslokkingsanlegg eller væske som ligner dem. |
Et par
neiNeste
Vertikal trinnpumpeSende bookingforespørsel










