Beskrivelse
Tekniske parametere
Luftdrevet vannpumpe

Luft-drevne vannpumper er enheter som bruker trykkluft for å flytte væsker. Laget av-slitasjebestandig rustfritt stål, er de egnet for bruk i korrosive miljøer. Disse pumpene brukes ofte i ulike industrielle applikasjoner, byggeplasser og andre miljøer der elektrisitet kanskje ikke er tilgjengelig eller egnet for elektriske pumper.
Produktparameter
| Tilpasset støtte | OEM, ODM, OBM |
| Strømkilde | Pneumatisk |
| Merkenavn | HNYB |
| Struktur | Membranpumpe |
| Søknad | Næringsbygg, drikkevannsbehandling, boliger, industrikjeler, industrielle verktøy, vanning og landbruk. |
| Opprinnelsessted | Henan, Kina |
| Makt | 1,5-110kw |
| Uttak størrelse | Mindre enn eller lik 100 mm |
| Strømme | 0.5-30m³/ H |
| Hode | 30-50m |
| Materiale | støpejern/aluminiumslegering/plast/gummi/PTFE/rustfritt stål, etc. |
Produktvideo
Produktfunksjoner
Portabilitet:Luft-drevne vannpumper er ofte mer bærbare enn sine elektriske motparter, siden de ikke krever strømuttak. Dette gjør dem egnet for avsidesliggende eller midlertidige steder.
Eksplosjons-bevis:Luft-drevne pumper er iboende tryggere i visse miljøer fordi de mangler elektriske komponenter, noe som reduserer risikoen for gnister eller eksplosjoner. Dette gjør dem egnet for bruk i farlige eller eksplosive atmosfærer.
Allsidighet:Disse pumpene kan håndtere ulike væsker, inkludert vann, slam og andre væsker med faste partikler. De er egnet for bruksområder der en standard elektrisk pumpe kan slite.
Selvoppfylling-:Luft-drevne vannpumper er ofte selvfyllende-, noe som betyr at de kan evakuere luft fra sugeledningen og skape et vakuum for å trekke vann uten behov for ekstern fylling.

Produktsertifisering

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE produktsertifisering

EAC-produktsertifisering

Verifisert leverandør
Adressen vår
Zhaogang industripark, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kina
WhatsApp-nummer
+86 158 3619 1545
E-post
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. HVA ER DIN MOQ?
02. HVA ER DINE BETALINGSVILKÅR?
03. HVILKE SERTIFIKAT HAR DU?
04. ER DU ET PRODUKSJONS- ELLER HANDELSSELSKAP?
05. KAN DU GJØRE OEM-MERKE?
06. HVA ER LEVERINGSTIDEN?
Populære tags: luftdrevet vannpumpe, Kina luftdrevet vannpumpeprodusenter
Produktparametere
| Strømningshastighet: | 0.5-30m³/ H |
| Hode: | 30-50m |
| Kaliber: | Mindre enn eller lik 100 mm |
| Makt: | 1,5-110 km |
| Middels temperatur: | 0-150 grader |
| Materiale: | støpejern/aluminiumslegering/plast/gummi/PTFE/rustfritt stål, etc. |
| Søknadsomfang: | Kjemisk prosessering, avløpsvannbehandling, mat- og drikkeproduksjon, gruvedrift og konstruksjonLandbruk. |
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like









