Høytemperatur oljeoverføringspumpe
Heis: 16~1400m
Kaliber: Mindre enn eller lik 600 mm
Kraft: I henhold til væskens viskositet og egenvekt
Temperatur: -80 grader ~450 grader (temperatur må spesifiseres)
Materiale: støpestål/rustfritt stål/varme-bestandig stål osv.
Beskrivelse
Tekniske parametere
Produktbeskrivelse

Høy-oljepumpe er en type pumpeutstyr som brukes til å transportere medier ved høye temperaturer. Det brukes hovedsakelig i petroleum, kjemisk industri, energi og andre industrier. Pumpen er preget av høy temperaturbestandighet, korrosjonsbestandighet, slitestyrke, jevn og pålitelig drift, og er egnet for transport av høytemperatur, brennbare, eksplosive, korrosive og høy-viskositetsmedier.
Produktparameter
| Tilpasset støtte | OEM, ODM, OBM |
| Strømkilde | Elektrisk motor / dieselmotor |
| Merkenavn | HNYB |
| Struktur | Enkelt-trinns pumpe |
| Søknad | Industrielle kjeler, industrielle verktøy, vanning og landbruk, gruveindustri, råvanninntak |
| Opprinnelsessted | Henan, Kina |
| Makt | I henhold til væskens viskositet og egenvekt |
| Uttak størrelse | Mindre enn eller lik 600 mm |
| Strømme | 5.5-1800m³/ h |
| Hode | 16-1400m |
| Materiale | støpestål/rustfritt stål/varme-bestandig stål osv. |
Produktvideo
Produktfunksjoner
Høytemperaturoljeoverføringspumpens produktfunksjoner tar i bruk en enkelt-entrinns-sugevoluttstrømningskanalstruktur, med balansert aksial kraft. Mekanisk tetning eller pakningsforsegling kan velges i henhold til faktiske behov. Elektrisk eller dieselmotordrift kan velges i henhold til brukerkrav, noe som kan realisere en enkelt maskin eller fler{4}}maskin felles drift. Den er enkel å betjene og vedlikeholde.

Produktsertifisering

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE produktsertifisering

EAC-produktsertifisering

Verifisert leverandør
Adressen vår
Zhaogang industripark, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kina
WhatsApp-nummer
+86 158 3619 1545
E-post
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. HVA ER DIN MOQ?
02. HVA ER DINE BETALINGSVILKÅR?
03. HVILKE SERTIFIKAT HAR DU?
04. ER DU ET PRODUKSJONS- ELLER HANDELSSELSKAP?
05. KAN DU GJØRE OEM-MERKE?
06. HVA ER LEVERINGSTIDEN?
Populære tags: høy temperatur olje overføring pumpe, Kina høy temperatur olje overføring pumpe produsenter
Produktparametere
| Strømme: | 5.5~1800m/h |
|
Løfte: |
16~1400m |
|
Kaliber: |
Mindre enn eller lik 600 mm |
| Makt: | I henhold til væskens viskositet og egenvekt |
| Temperatur: | -80 grader ~450 grader (temperatur må spesifiseres) |
| Materiale: | støpestål/rustfritt stål/varme-bestandig stål osv. |
| Anvendelsesområde: | Egnet for transport av ulike nøytrale og etsende væsker petrokjemisk industri, og kullbehandling Industriell og kryogenisk konstruksjon; kjemisk industri, papir- og sukkerindustri og generell prosessindustri; vannforsyningsanlegg, avsaltingsanlegg, kraftverk, varme- og klimaanlegg, miljøvernteknikk, skipsbygging og offshoreindustri, etc. |
Sende bookingforespørsel










