Beskrivelse
Tekniske parametere
Kjemisk sirkulerende magnetisk drev Kjemisk pumpe
Den kjemiske sirkulasjonsmagnetiske drevne kjemiske pumpen har utmerket ytelse. Den har fordelene med stabil hastighet, lav støy, høy energisparing og lang levetid. Typiske bruksområder inkluderer transport av lavtemperaturvæsker, høytemperaturvæsker, brennbare væsker, etsende væsker og flyktige væsker, gassformige væsker og andre kjemiske medier.
Produktparameter
| Tilpasset støtte | OEM, ODM, OBM |
| Strømkilde | Elektrisk |
| Merkenavn | HNYB |
| Struktur | Ett-trinns pumpe |
| Søknad | Bilindustri, biodrivstoffindustri, kommersielle bygninger, vanndistribusjon, vannbehandlingsløsninger |
| Opprinnelsessted | Henan, Kina |
| Makt | 1.5-110kw |
| Uttak størrelse | Mindre enn eller lik 100 mm |
| Strømme | 0.9-50m³/ h |
| Hode | 3-50m |
| Materiale | Fluoroplast/legering/rustfritt stål, etc |
Produktfunksjoner
Hovedtrekkene til kjemiske sirkulasjonsmagnetiske kjemiske pumper er ingen lekkasje, ikke lett å skade, kan tilpasses bruk under spesielle arbeidsforhold som høy temperatur, høyt trykk, brannfarlig, eksplosiv, etc., og er egnet for væsketransport i kjemikalier , farmasøytisk, mat, miljøvern og andre næringer.
01
Høy effektivitet og energisparing
Ved å følge spesialisert produksjon har vi unike metoder for valg av produktmodeller, formfremstilling og støpeprosessen av hydrauliske komponenter.
02
Avansert prosessutstyr
For å sikre monteringsytelsen til produktene importerte selskapet vårt avansert utstyr for rengjøring av deler fra utlandet, og hver del ble nøye dekanert før den endelige monteringen.
03
Unik struktur
Installer en O-formet tetningsring på motflaten til balanseringen og pumpen for å hindre høytrykksvann i å komme inn i balansekammeret, redusere slitasje på balanseplaten og forlenge produktets levetid.
04
Rimelig utvalg av materialer
Materialet til balanseplaten og balanseringen kan være laget av overflatekarbid, legert stål eller QT600Mn, legert duktilt støpejern i henhold til forskjellige brukerbehov.
Selskapets fordel
30 års forskning og utvikling av flertrinns pumpeprodusent
Lyd produksjonsprosess
Selskapet har sterk styrke, avansert produksjonsutstyr, perfekte deteksjonsmidler og en gruppe av høykvalitetstalenter. Vi produserer et bredt spekter av produkter med komplette spesifikasjoner.
Betjene brukere bredt
Den er mye brukt i kull, gruvedrift, petroleum, kjemisk industri. tekstil, bykonstruksjon, papirproduksjon, metallurgi, landbruksvanning og andre industrier
Komplett kvalitetsstyringssystem
Selskapet fortsetter å gå fremover. innoverer og utvikler seg, har dannet et komplett sett med kvalitetsstyringssystem i langsiktig praksis, og er utstyrt med teknisk kompetent installasjons- og ettersalgsserviceteam for å lindre bekymringene dine.
Sterk produksjonskapasitet
For tiden produserer selskapet 26 serier, 280 varianter og mer enn 900 spesifikasjoner av pumpeprodukter.
Sertifiseringer
Lag en omfattende løsning for effektiv håndtering av menneskelig tyveri

produktsertifisering

produktsertifisering

produktsertifisering

Verifisert leverandør

Verifisert leverandør

Verifisert leverandør
FAQ
Q: HVA ER MOQ DIN?
Spørsmål: Hva er prisen på produktet?
Spørsmål: HVA ER DINE BETALINGSVILKÅR?
Spørsmål: HVILKE SERTIFIKAT HAR DU?
Spørsmål: HVORDAN MED GARANTIEN?
Spørsmål: KAN DU GJØRE OEM-MERKE?
Q: HVA ER LEVERINGSTID?
Spørsmål: ER DU ET PRODUKSJONS- ELLER HANDELSSELSKAP?
Spørsmål: HVORDAN BYTTE DELER?
Q: KVALITET PÅLITELIG?
Q: HVORDAN KJØPER DU VÅRE PUMPER?
Spørsmål: KAN VI BESØKE FABRIKEN FOR Å LÆRE OM PRODUKSJONSPROSESSEN?
Spørsmål: HVILKE LAND HAR DU KUNDER I VERDEN?
Populære tags: kjemisk sirkulerende magnetisk stasjon kjemisk pumpe, Kina kjemisk sirkulerende magnetisk stasjon kjemisk pumpe produsenter
Produktparametere
| Strømme: | 0.9~50m³/ h |
| Hode: | 3-50m |
| Uttaksstørrelse: | Mindre enn eller lik 100 mm |
| Makt: | 1.5-110kw |
| Middels temperatur: | 0~150 grader |
| Materiale: | Fluoroplast/legering/rustfritt stål, etc |
| Anvendelsesområde: | transporterer de fleste syre-, alkali- og saltløsninger, også egnet for eksponering for utendørs atmosfære, med god korrosjonsbestandighet. |
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like












